Antalya Temsilciliğimiz açıldı

    

MOBBİNG EĞİTİM YARDIM ARAŞTIRMA DERNEĞİ(MEYAD) 28 NİSAN 2018 TARİHİNDE ANTALYA İLİ SERİK İLÇESİ DENİZYILDIZI RESTAURANT DA KISA ZAMANDA İKİNCİ BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİREREK, MEYAD ANTALYA İL TEMSİLCİLİĞİ YETKİLİ ORGANLARINI BELİRLEMİŞTİR.

 

MOBBİNG EĞİTİM YARDIM ARAŞTIRMA DERNEĞİ(MEYAD) olarak 28 Nisan 2018 tarihinde Antalya da yaklaşık 3 hafta aradan sonra ikinci buluşmayı yoğun katılımlı ve sıcak bir aile ortamında gerçekleştirildi. Bu buluşmada Antalya İl Temsilciliğimizin yetki ve sorumluluk alanları, Mobbing olgusu, derneğimizin misyon ve vizyonu MEYAD Başkanı İsmail AKGÜN ile YK Üyeleri Suat BAĞCI ve Hasan KAYA moderatörlüğünde geniş bir şekilde istişare edilerek, yetkili organların seçimi tamamlandı. Demokratik katılımı önemseyen Bilimsel ve teknik bir dernek olan MEYAD ailesi tarafından; tüm katılımcıların uygun görüşü ile  yetkili organlar belirlendi.

MEYAD ANTALYA İl Temsilciliği Şu Şekilde Belirlenmiştir.

  1. Mehmet CAN Bey seçilmiş olup, Yönetim Kurulu üyeleri;
  2. Berat BOSTANCI (Öz Taşıma İş Antalya İl Temsilcisi)
  3. Duygu ERGÜN (İK Uzmanı)
  4. Abdullah KAYSER (Tes İş Antalya YKÜ)
  5. Nazmiye ESKİCİ (Öğretmen)
  6. Ahmet İYİOL (İş Adamı/Eğitim Yöneticisi)
  7. Nimet ÖZKAN (Turizm/Yönetici)

Seçilmişlerdir.

2018 yılı hedeflerimiz arasında yer alan MEYAD İSTANBUL u takiben; MEYAD Başkanı İsmail AKGÜN tarafından belirlenen nitelikli ve sinerjisi yüksek bir ekip tarafından kısa zamanda oluşturulan MEYAD ANTALYA’nın,  Ankara Merkez den gelen Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok iyi bir frekans yakalaması, çalışma hayatına katkı sağlanması adına umut verici olmuştur.

Emeği gecen başta ev sahipliği yapan Serik Belediye Sn. Başkanı adına Zekai DURSUN Bey ve Serik Belediyesine, Merkezden gelen Yönetim ekibini aile tadında karşılayıp, dost tadında uğurlayan Beachway motel / Av. Yener ÇİVİLER ve ailesine, Ali ÇELİK ağabeye ve tüm MEYAD ANTALYA dostlarına şükranlarımızı sunuyoruz.

Bilimsel ve Teknik bir dernek olan MEYAD, “Vatan, Millet, Bayrak ve Değerlerimizle” barışık olma ilkesinden başka bir kriter aranmadan mücadele edilecek bir alan oluşturmaya çalışmaktadır. MEYAD Yönetim Kurulu çok yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. MEYAD ailesinin kapısı herkese ve her kesime daima açık olacaktır. “Çalışma Hayatına Katkı İçin Çalışıyoruz” sloganımızı daha iyi gerçekleştirebilmek için mücadelemize herkesin destek vermesini bekliyoruz.

 

“Ülkemizin ve Milletimizin hizmetkarıyız”

“Bizi izlemeye devam edin”

“Çalışma Hayatına katkı için çalışıyoruz”

“En büyük Katkı Katılımdır”

Scroll to Top