DERNEĞİMİZE ZİYARETLER

   

İstanbul Temsilcimiz Vildan Okutucu hanımefendi ziyaretimize geldiler. Çalışma ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

   

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde örgütlenmiş olan, “Birleşik Devlet Memurları Sendikası” Genel Başkanı Sadi Çelebi, YK Üyeleri Ali Gedik, Bora Budak, Oktay Sayın, Atanur Tatar Beyler “Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği”mizde ziyaretimize geldiler. Sendikacılık, çalışma hayatı, Mobbing, eğitim ve danışmanlık konularında güzel istişarelerde bulunduk.

   

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) Yönetim Kurulu olarak Büro Memur Sen Genel Merkezini ziyaret ettik. MEYAD Üyemiz ve Büro Memur Sen Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başlayan, Bilal Oktay Çiçeklitaş ile istişare edip, hayırlı olsun dileğinde bulunduk.

   

Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği (MEYAD) Yönetim Kurulu olarak, Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Tez-Kop-İş Sendikası Genel Merkezini ziyaret ettik. Genel Başkan Haydar Özdemiroğlu, Genel Sekreter Hakan Bozkurt, Genel Başkan Danışmanı Mehmet Babadağ, Seçgin Aydın Arık ve diğer yetkililerle eğitim ve mobbing konularını istişare ettik.

 

Scroll to Top